• Gazete Manşetleri

logo

reklam
10 Haziran 2018

“YETKİ VERİN TÜM SORUNLAR ÇÖZÜM BULSUN”

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Adayları ve Malatya il Örgütünden Çayır Mahallesine ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette konuşan Malatya milletvekili adayı Mehmet Tuncel; “Bizlere yetki verin tüm sorunlarınız çözülsün” ifadelerinde bulundu.
Akçadağ İlçesi Çayır Mahallesinde Şenliklere katılan HDP’lileri Yurttaşlar coşku içerisinde karşıladılar. Gerçekleştirilen ziyarete Malatya Milletvekili adayları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.
Halay ve zılgıtların çekildiği, Çayır Mahallesinde gerçekleştirilen Şenliklerde bir değerlendirmede bulunan HDP Malatya Birinci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Tuncel; “Bu seçim süreçleri olmazsa halkımızla buluşamıyoruz. Bizde sizlerle sadece süreçlerinde değil de normal zamanlarda da birlikte olmak isteriz ama maalesef ki koşullar el vermemekte. Bizler HDP olarak sizlerin bu şenliklerinize ortak olmaya geldik. HDP olarak seçim süreci içerisinde, kendi propagandamın dışında herhangi bir propaganda yapmıyoruz ve şu partiye, bu partiye oy verin söylemlerinde bulunmuyor. Çünkü tabanımız aynı taban. Biz diyoruz ki Demokrasi güçlerine oy verelim ve demokrasi güçleri mecliste olsun. Sorunların çözümünü mecliste sizlerle birlikte giderelim. 16 yıldır AKP zihniyetinin bizlere çektirdiklerine hepiniz şahitsiniz. Yaşamın her alanında şahitsiniz. Ekonomi, siyasi yönden yurttaşlarımız artık bunalımdalar. Gerçi söylememe gerek yok, sizlerin ileri görüşlü ve bilgili olduğunuzu biliyoruz. Bizlere desteklerinizi, katkılarınızı sunun ve bizleri meclise taşıyın. Bizlerde onlarda hesap soralım” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından halayla ve zılgıtlar yeniden devam etti.

 

Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ