• Gazete Manşetleri

logo

reklam
10 Nisan 2018

EŞİNİN SUÇLAMALARINI KABUL ETMEDİ; “İFTİRA ATIYORLAR” DEDİ

Geçtiğimiz günlerde Malatya’da oturan Sevkan G. İsimli bir kadın, boşanmak istediği eşinden sürekli olarak, “şiddet ve tehdit edildiğini” iddiası gündeme getirmişti. Bugün ise Özkan O. Yapılan iddialara yanıt verdi ve “hiçbir şiddet uygulamadım” ifadelerinde bulundu.
Özkan O. Hakkındaki suçlamalara karşılık değerlendirmelerde bulunarak şu açıklamalara yer verdi; “Eşim bana yönelik yaptığı bir röportajda, beni tehdit ediyor, bana şiddet uyguluyor, beni öldürme ile tehdit ediyor. İfadelerinde bulundu ve beni dayakçı koca olarak nitelendirdi. Dayak attıysam bir darp raporu var mı acaba kendisinin. 7 ay önce terörden yatan teyzesinin oğlunun eve gelmesi ile başladı her şey. Ben onun evime gelmesini istemedim. 2010’da da söylediği bu teyzesi oğlu ile bir uyuşturucu meselesi yüzünden de 3 yıl hapiste yattım. Benim hayatımı kararttı. Cezaevinde çıktıktan sonrada engelli kaldım. Eşim bana diyor ki psikolojik sorunların var. Benim doktordan aldığım bir rapor var ve orada hiçbir psikolojik sorunu yoktur diye raporum mevcuttur. Aslında eşimin psikolojik sorunları vardır. 2015 yılında kendisini psikiyatrist tedaviye götürüyordum kendisini. Kendisi yeşil karne kullanan kişidir. Elimde o tarihli belgeler mevcuttur. Eşim bana iftira atıyor.
Çocuklarımı bana göstermiyorlar. Eşim aileme şiddet yaptım diyor, aileme şiddet yapmadığımı anlatmak için bana şahitlik yapıyor. Bununla ilgili savcılık kağıdı da elimde mevcut. Belgelerle attığı iftiraları kanıtlayabilirim. Evleri kurşunlandı, kamera görüntüleri var diyor. Ben yoğun bakımdan çıktım yandın deri nakli yapıldı vücuduma. Ailesi benzinle yanmama sebep oldu. Ellerim sakat kaldı, buna onlar sebep oldular. Ben 4 aydır çocuklarımı göremiyorum, onları icra mahkemesine vermişim. Bana çocuklarımı göstermiyorlar, seslerini duyurmuyorlar. Ben ruh hastası değilim, kendisi ruh hastası olduğu için bana iftiralarda buluyor. Şuanda da korku içerisinde yaşıyorum evleri de benim karşımda. Teyzesi oğlu evimin önünde dolaşarak beni tahrik edici hareketlerde bulunuyor. Onun yüzünden darp yaşadım. 10. Ayın 12’sinde teyzesi oğlu A. E. Tarafından darp edildim bunun raporu da karakolda mevcuttur. Kaşımı yardılar 10 kişi üzerime geldiler” 22 yıldır ben bu mahallede oturuyorum ve hiçbir olayda adım geçmedi. Uyuşturucudan yattığımı söylüyor da, teyzesi oğlu ile bu işi yaptığımız neden söylemiyor. Benim halimi gördünüz eğer silahlı bir tehdit varsa kamera kayıtları ortada. Ben rahatsızım dışarı bile çıkamıyorum enfeksiyon kapma riskim var ailem bana bakıyor” diyerek hakkındaki suçlamaları kabul etmedi.

 

Share
541 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ