• Gazete Manşetleri

logo

reklam
12 Eylül 2018

EĞİTİMSEN’DE ALBAYRAK DÖNEMİ

Kamu Emekçi Sendikaları Konfederasyonu (KESK)’e Bağlı Eğitim Sen Malatya Şubesi yönetiminde değişikliğe gidildi. Eğitim Sen Malatya Şube Başkanlık görevini Tarık Kaya’da Kazım Albayrak devraldı.

Sendikanın Tüzüğü gereği, “2 dönem üst üste olan bir kişinin başkan olamaz” ibaresi gereği geçtiğimiz günlerde Eğitim Sen Malatya Şube eski Başkanı Tarık Kaya istifasını sendikaya sunmuştu. Sendika yürütme kurulu toplantıya giderek yeni başkan ve yeni yönetimi belirledi. Sendika tarafından yapılan açıklamada; “10.09.2018 tarihinde yapılan yürütme kurulu toplantısında Malatya Eğitim Sen Şube yürütme kurulu aşağıdaki gibi düzenlenmiştir. Kamuoyuna duyurulur” denildi.
Bu kapsamda yönetim kurulu üyeliklerinde görev alan isimler şöyle oluştu; Kazım Albayrak (Şube Başkanı), Şükrü Oğuz (Şube Sekreteri), Hüseyin İspir (Mali Sekreter), Esat Korkmaz (Örgütlenme)Sekreteri,Nuriye Yılmaz (Kadın Sekreter), Faik Kurudere (Eğitim Ve Yükseköğrenim Sekreteri), Erdal Şimşek (Özlük Hukuk Sekreteri) olarak belirlendi.

Share
2929 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ